Olderne - en side om slægtsforskning

Min mormor og morfar, mine oldeforældre og deres forældre

Gudbjerg sogn



 


Fødsel

Match 1 til 3 fra 3

   Efternavn, Fornavn    Fødsel    Person-ID   Træ 
1 Christensen, Hans  jan. 1816Gudbjerg sogn I299 Krukow 
2 Hansen, Maren Dorthea  feb. 1857Gudbjerg sogn I298 Krukow 
3 Kjær, Peter  okt. 1885Gudbjerg sogn I301 Krukow 

Død

Match 1 til 2 fra 2

   Efternavn, Fornavn    Død    Person-ID   Træ 
1 Andersdatter, Anne Caroline  jan. 1892Gudbjerg sogn I300 Krukow 
2 Christensen, Hans  sep. 1896Gudbjerg sogn I299 Krukow 

Hjemmesiden drives af The Next Generation of Genealogy Sitebuilding v. 12.2, forfattet af Darrin Lythgoe © 2001-2026.

Opdateres af Ann K.